• Poradnik

Pamiętajmy, że Suplement Diety jest Doraźnym środkiem w walce z problemami z erekcja. Podstawą kłopotów z wzwodem są 2 czynniki - psychiczny i fizyczny.

Z psychicznym aspektem jest w stanie pomóc Tobie tabletka He-man bo wystarczy podniecenie seksualne, a resztę zrobi za Ciebie He-man. Erekcja będzie potężna, a czas regeneracji skrócony do minimum. Tu nie ma czary mary tylko proste działanie na naturalnych reakcjach organizmu. Ułatwiamy przepływ krwi do penisa przez co szybciej ciała jamiste się wypełnią i konar zapłonie :) Pomoże Ci to odzyskać pewność seksualna i wrócisz do normalności. Plusem jest to, że nasze złote tabletki są o tyle fajne, że działają dłużej i to nawet do 3 dni .

Aby podtrzymać działanie preparatu na erekcje proponujemy kilka zmian w Twoim życiu, o których przypuszczam nie wiedziałeś lub tylko przypuszczałeś, że mogą wpływać na erekcje i potencje.

Proponowane zmiany dotyczą trybu życia i kondycji fizycznej, która ma duży wpływ na Twój wigor w sypialni.

Konieczna jest zmiana diety. Nie masz być męskim wydaniem Chodakowskiej, ale proszę ogranicz fast-foody do minimum ( zwłaszcza w okolicach 50-tki ) . Postaraj się zmienić troszkę nawyki żywieniowe. To dobre nie tylko dla Twojego przyjaciela pomiędzy nogami, ale też dla serducha. Fajnie jakbyś wprowadził do diety : awokado, kakao, łososia, korzeń pietruszki i selera, banany, ananasy, pełnoziarniste pieczywo, grube kasze, ciemny ryż, naturalne płatki zbożowe, popcorn i sezam. Do tego fajnie jak użyjesz jako przyprawy imbir i paprykę chilli . Po co ? Bo to te wszystkie produkty korzystnie wpływają na erekcję. A czytasz to po to aby zmienić swoje życie seksualne na stałe prawda ? Jedz i nie gadaj :)

Pewnie Cię nie zaskoczę, że masz też ruszyć tyłek i coś poćwiczyć. Aktywność fizyczna poza wybieraniem programu na pilocie TV to konieczność . Nie musi być to być jakiś hardcore, że nagle wpadniesz na siłkę i opanowujesz wszystkie sztangi i maszyny, bo jedyne co wtedy uzyskasz to zniechęcenie i zakwasy na 2 tygodnie :) Wystarczą nawet spacery, rower, deskorolka, basen czy przysiady i pompki w domu . To tak na początek ...

Nie będę tu pierniczył o tym, że używki źle wpływają na potencje i erekcje bo to Wiecie. Nie bez przyczyny dawka śmiertelna alkoholu to 4 promile w wyłączeniem Polski i Rosji .

Jak Wam powiem, żebyście się mniej stresowali, lepiej spali i nie pracowali za długo to też ameryki nie odkryję. Wiem, wiem to jest czasem nie wykonalne, ale nie przenoście stresu i braku siły do sypialni - koncentracja na partnerce i do przodu czy tyłu jak tam lubisz :) Jak czujesz, że nie ogarniesz to złota tabletka postawi Twojego przyjaciela na wysokości zadania. Powodzenia....